Kontakt

Hotel pro kočky Mazlíček
Pod Vlachovkou 9
182 00 Praha 8

IČO: 625 74 949

Telefon: 603 981 869
E-mail: info@hotelmazlicek.cz

Kdo jsme:

  • Ing. Lucie Průšová Herejková
  • Ing. Miloš Herejk


Jak se k nám dostanete?

MHD: Metrem C do stanice Kobylisy, výstup směr Zenklova ulice a pak pěšky mírně dolů cca 450 metrů do ulice Pod Vlachovkou. Nebo tramvají číslo 3, 10 nebo 17 do zastávky Ke Stírce a odtud pěšky mírně dolů cca 200 metrů do ulice Pod Vlachovkou.


Autem nově možno využít tunel Blanka, poslední exit – Prosek, Letňany, Libeň, Teplice (D8), Ústí nad Labem. Po výjezdu se držet v pravém pruhu a využít prvního nadjezdu doprava – směr Ústí nad Labem (Teplice D8). Po výjezdu pokračovat ulicí v Holešovičkách. Za nemocnicí na Bulovce odbočit (mimoúrovňová křižovatka) do ulice Zenklova ve směru do Kobylis. Za známou restaurací Vlachovka odbočit vlevo do ulice Pod Vlachovkou. Je možno také využít kratší trasu přes ulici Na Truhlářce, dále Nad Rokoskou, Kubišova a Pod Vlachovkou. V tomto případě budete odbočovat doprava hned první odbočkou za mostem Barikádníků.


Hotel se nachází ve druhé vile od začátku schodů v ulici Pod Vlachovkou (číslo orientační: 9).Příjem a výdej mazlíčků

Každý den v těchto hodinách:

  • dopoledne 9:00 - 11:00
  • odpoledne 17:00 - 18:30

Po telefonické nebo e-mailové dohodě lze sjednat ubytování či výdej mazlíčka také v jiný čas, prosíme ale takto sjednaný čas dodržet. Mimo standardní otevírací hodiny či sjednaný čas nemůžeme zaručit, že Vás v hotelu bude někdo očekávat (mějte prosím na paměti, že kromě péče o mazlíčky musíme také zajišťovat zásobování hotelu, musíme občas také s některými kočičkami k veterináři, jakožto daňový subjekt musíme často také vyřizovat i úřední záležitosti, atd.). Snažíme se být pro Vás v hotelu co nejdéle k dispozici, ale k naší lítosti není zajistitelné, abychom měli otevřeno 24 hodin denně.


Děkujeme za Vaše pochopení!

PARKOVÁNÍ POZOR!

Od 1. 10. 2016 bohužel oblast kolem hotelu zahrnul magistrát hl.m. Prahy do modrých zón. Parkování je na těchto zónách možné cca 10 minut zdarma pro nakládku a vykládku a poté za poplatek max. 3 hodiny. Platba je přes mobilní aplikaci, která bude fungovat na stránce www.parkujvklidu.cz (platba přes virtuální parkovací hodiny, oblast P8-0823, kde 15 minut stojí 10,- Kč, 30 minut 20,- Kč, hodina 40,- Kč). V sobotu a v neděli je parkování bez poplatku a dále pak od 20.00-8.00 hodin je rovněž zdarma. Nejlepší cesta k hotelu je uhnout z ulice Zenklova doleva do ulice S.K. Neumanna a dále doprava do Kubišovy ulice. Na rohu s ulicí Pod Vlachovkou je více míst k parkování, než v samotné ulici Pod Vlachovkou.

Modrá zóna není již v ulici Kubišova (nejblíže hotelu ve střední části v kopci, do navigace prosím zadejte Kubišova 47, Praha 8) a v ulici Nad Rokoskou (do navigace zadejte Nad Rokoskou 19), která ústí do ulice Pod Vlachovkou pod schody (musí se nahoru do schodů, kde je hotel umístěn).

Omlouváme se klientům za nepříjemnost, která nyní v podobě parkování vznikla.