Ceník

Základní cena je kalkulována za jeden den pro jednu kočičku. Započítává se každý započatý den a to proto, že narozdíl od hotelů "pro lidi" není naší jedinou starostí zajistit jen přespání, my se musíme o mazlíčky starat po celý den.

Při ubytování mimo hlavní sezonu požadujeme zálohu ve výši 50% předpokládané celkové ceny s tím, že zpravidla není problém předpokládanou délku pobytu flexibilně upravit.

V hlavní sezóně (od 1.7 - 30. 9.) a v období vánočních svátků je každé místo v hotelu pečlivě plánováno a není možné pobyt operativně zkracovat nebo prodlužovat. V hlavní sezoně tak celou částku za ubytování požadujeme hradit předem a rezervaci si v tomto období plánujte s maximální přesností, neboť při dřívějším návratu se částka za zkrácené ubytování nevrací. Mějte prosím tímto způsobem ohleduplnost k jiným klientům, neboť tím, že si někdo zarezervuje "pro jistotu" pro sebe 2-3 dny navíc, naruší celý systém rezervací a kvůli němu pak nemůžeme vyhovět dalším čekajícím majitelům kočiček, kteří by jinak mohli rovněž náš hotel pro svého mazlíčka využít.


Poznámka

Dejte pozor na to, že na rozdíl od "lidských" hotelů nepočítáme cenu za noc, ale za každý započatý den. Proč? Jak jsme již zmínili, zatímco lidé do hotelů chodí jen přespat, Vaše kočička bude v naší péči po celý den. Dalším důvodem je, že kočička v hotelu může zůstat až do odpoledne - na rozdíl od lidských hotelů ji nikdo nebude vyhánět po 11 hodině...


 

Ceny

  • 160 KčZákladní cena "all inclusive" (ubytování 1 mazlíčka na 1 den)

 

Odečty

  • - 15 Kč Dodání vlastní stravy