Ceník

Základní cena je kalkulována za jeden den pro jednu kočičku. Započítává se každý započatý den a to proto, že narozdíl od hotelů "pro lidi" není naší jedinou starostí zajistit jen přespání, my se musíme o mazlíčky starat po celý den.

Při ubytování mimo hlavní sezonu požadujeme zálohu ve výši 50% předpokládané celkové ceny s tím, že zpravidla není problém předpokládanou délku pobytu flexibilně upravit.

V hlavní sezóně (od 1.7 - 30. 9.) a v období vánočních svátků je každé místo v hotelu pečlivě plánováno a není možné pobyt operativně zkracovat nebo prodlužovat. V hlavní sezoně tak celou částku za ubytování požadujeme hradit předem a rezervaci si v tomto období plánujte s maximální přesností, neboť při dřívějším návratu se částka za zkrácené ubytování nevrací. Mějte prosím tímto způsobem ohleduplnost k jiným klientům, neboť tím, že si někdo zarezervuje "pro jistotu" pro sebe 2-3 dny navíc, naruší celý systém rezervací a kvůli němu pak nemůžeme vyhovět dalším čekajícím majitelům kočiček, kteří by jinak mohli rovněž náš hotel pro svého mazlíčka využít.


Poznámka

Uvedené slevy lze sčítat!

Máte-li tedy např. kočičku z útulku ubytovanou na více než 14 dní a jste naším stálým zákazníkem, získáváte slevu 30% z denní sazby, tzn. že Vaše denní sazba pro ubytování bude pouze 98,- Kč!


 

Ceny

  • 140 KčZákladní cena "all inclusive" (ubytování 1 kočičky na 1 den)

 

Odečty

  • - 15 Kč Dodání vlastní stravy

 

Slevy

  • - 10 % Ubytování nad 14 dní
  • - 10 % Stálí zákazníci (od 4. pobytu)
  • - 10 % Kočičky z útulků (po předložení dokladu)